Koncert Pana Sprężynki-Dzień Chłopaka

http://mp9.siedlce.pl/www/wp-content/uploads/2023/10/385544823_684090226686611_5320408550923056962_n.jpgKoncert Pana Sprężynki-Dzień Chłopaka

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Chłopaka.

W piątek, 29 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Świętowały wszystkie dzieci – zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola, tak było i tym razem.
Dzień rozpoczęliśmy od wspólnego wyjścia na koncert edukacyjny Pana Sprężynki z zespołem Bąbel Ziombel zatytułowany „Lotnisko nad Ziemią”, który odbył się w Sali widowiskowej „Podlasie” MOK w Siedlcach. Dzieci miały okazję uczestniczyć w fascynującej podróży edukacyjnej po całym Układzie Słonecznym. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom Pana Sprężynki do angażowania widowni do interakcji dzieci stały się pełnoprawnymi uczestnikami tego wydarzenia. Podczas koncertu dzieci śpiewały, skakały, tańczyły i z całych sił biły brawo.
Po powrocie do przedszkola we wszystkich grupach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, nie zabrakło życzeń i wspólnych zabaw.
Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Nasi mali mężczyźni tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej.