Karty walentynkowe dla pacjentów Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego

Karty walentynkowe dla pacjentów Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego

Pacjenci Oddziału Kardiologicznego oraz Oddziału Chorób Wewnętrznych Pododdział Chorób Płuc otrzymali piękne kartki walentynkowe wykonane przez dzieci z grupy 5 i 6-latków Miejskiego Przedszkola nr 9 w Siedlcach życząc chorym w tym dniu miłości i szybkiego powrotu do zdrowia. Szczegóły akcji w linku https://www.facebook.com/profile.php?id=100053004263273 Poniższy wpis  zaczerpnięty został z profilu fb Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Im Jana Pawła II  Siedlcach. Zadbaj o swoje serce nie tylko w walentynki! Z naukowego punktu widzenia….

Rekrutacja do szkól i przedszkoli na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo, informujemy, że rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 8 marca 2024 roku. Szczegóły w linku https://siedlce.pl/informacje/rekrutacja-do-przedszkoli-i-szkol-podstawowych-na-rok-szkolny-2024-2025#cnt

VII Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Ostrówku

VII  Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Ostrówku

W dniu 12.02.24r.odbył się VII Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Ostrówku organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. W konkursie nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy 5-latków : Zuzanna S, Małgorzata Ch , Maja K, Ada L. Zespół ,,Biedroneczki z Dziewiąteczki ‘’ zaprezentowały utwór :,,To były piękne dni’’, H.Kunickiej. Nasze zdolne dziewczynki pięknie się zaprezentowały i zdobyły wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.

Teatrzyk: ,,Dzielny Tomek kompan Reksia”

Teatrzyk: ,,Dzielny Tomek kompan Reksia”

W lutym odwiedził nas teatrzyk lalek „Pinokio” z Nowego Sącza, który zaprezentował nam przedstawienie pt. „Dzielny Tomek kompan Reksia”. Spektakl opowiadający o losach biednego pastuszka Tomka oszukanego przez bogatego kramarza wzbudził duże zainteresowanie naszych przedszkolaków. Dzieciom bardzo podobał się spektakl ukazujący takie wartości jak: dobro, uczciwość, umiejętność dzielenia się z innymi.

Finał akcji : „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”

Finał akcji : „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom z naszego przedszkola, którzy włączyli się z wielką otwartością serca do akcji zbiórki słodyczy w ramach XXI Gali Charytatywnej New Year’s Party 2024 Dzieci Eurolingua dzieciom lokalnie i międzynarodowo w celu wsparcia Domów dziecka oraz siedleckiego hospicjum domowego dla dzieci. Zebrane słodycze zostały zapakowane w ozdobne pudełko i uroczyście przekazane w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Dnia 6 lutego 2024r. (wtorek) odbędzie się Bal Karnawałowy. Zabawy i tańce odbywać się będą na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 5 w godzinach od 9.15 do 11.50 (impreza wewnętrzna, bez udziału rodziców) . Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci .

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. „Babcię i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”.. to fragment wiersza dedykowany dziadkom z okazji ich święta. Na zaproszenie wnucząt przybyli do przedszkola.

Zbiórka karmy

Zbiórka karmy

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w zbiórce karmy suchej i mokrej dla kotów i psów dla podopiecznych stowarzyszenia „Zwierzoluby z Siedlec”

XVIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych Szła Kolęda-przesłuchania konkursowe

XVIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych Szła Kolęda-przesłuchania konkursowe

Dnia 5 stycznia 2024r. odbył się XVIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2024”, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach. W przesłuchaniach konkursowych wystąpiły dzieci z publicznych i niepublicznych przedszkoli w Siedlcach, które zaśpiewały piosenki tematycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. Na scenie MOK-u w Sali Białej, wśród 38 podmiotów wykonawczych, uczestnikami festiwalu były przedszkolaki z.

SZANOWNI PAŃSTWO Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru Przyniesie Państwu spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Państwa pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Życzy: Dyrektor, Kadra Pedagogiczna , Pracownicy oraz Dzieci  Miejskiego Przedszkola  Nr 9 

1 2 36 37